848
Sleva: 
-%
SKLADEM - expedujeme do 24 hodin
Kód: 98032670
ks
TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY +420 733 704 704 Po - Pá 9 - 16

Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
100%
Naposledy hodnoceno:
Před 22 dny
Obchod nabízí zboží za solidní ceny ve srovnání s nabídkami jiných obchodníků. Další jeho výhodou je, že se nachází v dostupné vzdálenosti od nás.
Dobrý výběr rozumné ceny pro poměr kvalita/cena rychlá dodávka
viz výše

SodaStream Bombička CO2 + Příchuť Jahoda 750 ml

Rezervní bombička pro výrobníky perlivé vody

Pokud se vám stává, že čekáte, než si vy nebo někdo z rodiny vzpomene dojít vyměnit bombičku SodaStream se spotřebovanou plynovou náplní na nejbližší výměnné místo, nebo s výrobníkem cestujete na chatu či dovolenou, pořiďte si druhou, záložní, bombičku SodaStream. Zvýšíte tak „dojezd“ svého výrobníku SodaStream až o dalších 80 litrů domácí perlivé vody. Po spotřebování plynové náplně prázdnou bombičku pohotově prohodíte za plnou, a zatímco váš výrobník pokračuje v chystání nových litrů domácí perlivé vody, máte dostatek času pohodlně zajít bombičku vyměnit.

- rezervní bombička pro výrobníky domácí perlivé vody SodaStream
- náplň potravinářského CO2 plynu až na 80 l perlivé vody
- rezervní zásoba plynu pro cesty na víkend či dovolenou
- výroba perlivé vody bez čekání na výměnu bombičky

Upozorňujeme uživatele výrobníků domácí perlivé vody SodaStream, že u některých prodejců jim může být vyměněna nebo nabídnuta výměna jejich originální bombičky SodaStream za výrobek jiné značky.
 
Doporučujeme žádat vždy originální bombičky SodaStream, které byly pro váš výrobník navrženy a vyrobeny výrobcem celého systému a jsou jako jediné námi otestované a doporučené pro použití ve výrobnících značky SodaStream. Originální bombičky vyrábíme od roku 1903 a zaručujeme jejich kvalitu.
 

Jak poznat originálně plněnou bombičku SodaStream?

Každá bombička SodaStream má z bezpečnostních důvodů přesně stanovenou životnost. Při plnění v našem závodě pokaždé evidujeme její výrobní číslo a přísné kontrole podrobíme všechny její bezpečnostní mechanismy, tlakové ventily i celkový stav. Při jakékoliv pochybnosti bombičku ihned vyřazujeme z provozu a nahrazujeme za novou. Jedině tak vám umíme zaručit 100% bezpečí provozu a kvalitu používané náplně CO2.
 
Společnost Sodastream z bezpečnostních důvodů nikomu neposkytla autorizaci k plnění svých bombiček ani k použití jiných než originálních bombiček Sodastream ve výrobnících domácí perlivé vody značky Sodastream.
 
Originálně naplněnou bombičku SodaStream, která je jako jediná námi otestována a doporučena pro použití ve výrobnících značky SodaStream, bezpečně poznáte podle následujících ochranných prvků, které musí být přítomny všechny současně:

  • Logo společnosti SodaStream na etiketě bombičky
  • Horní část (kolem ventilu) opatřena nepoškozenou zelenou pečetí (ochrannou fólií) s logem SodaStream a uvedeným datem expirace

Pro vaši maximální bezpečnost doporučujeme žádat při výměně pouze originální bombičku SodaStream označenou výše uvedenými ochrannými prvky. V případě použití jakékoliv jiné než originální a originálně naplněné bombičky SodaStream ve výrobnících značky SodaStream nemá společnost SodaStream a společnost FAST ČR jakoukoliv odpovědnost za újmy na zdraví či škodě na majetku způsobené použitím neoriginálních bombiček. Veškerá rizika poškození zdraví přecházejí výhradně na prodejce a uživatele těchto neoriginálních bombiček.
 
Vezměte prosím do úvahy, že bombička je tlakové zařízení, které může při neodborné manipulaci, neodborném plnění nebo nedostatečné kontrole v plnícím závodě způsobit explozi a vážná zranění.
 
Při jakékoli pochybnosti nás neváhejte kdykoli kontaktovat na e-mail info@sodastream.cz.
 
U bombiček SodaStream lze před prvním použitím jednoduše překontrolovat správnost hmotnosti obsahu bombičky. K hmotnosti vyražené na bombičce, označené jako „TARE“, připočtěte 425 g oxidu uhličitého. Výsledný součet má souhlasit se zváženou skutečnou hmotnosti Vaší originálně naplněné bombičky SodaStream.

 

+ ZDARMA Příchuť 750ml JAHODA pro perl vodu SODA

Příchuť pro perlivou vodu SodaStream jahoda 750ml

+ Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu
+ Výhodné velké balení 750ml
+ jahoda

Ochutnejte perlivou vodu s příchutí jahody. Koncentrovaná příchuť s recepturou speciálně pro perlivou vodu. Velké, cenově příznivé balení. Díky zvýšené koncentraci a velmi příznivému doporučenému poměru ředění připravíte až 18 litrů ochuceného perlivého nápoje z jedné 750ml lahve koncentrátu.

Informace o produktu
Ochucený nápojový koncentrát s aroma jahody, cukry a sladidly
11.5% jahodový džus (po obnovení z koncentrátu)
Doporučený poměr ředění 1 díl koncentrátu na 23 dílů perlivé vody
750 ml na 18 i více litrů perlivého nápoje
Víčko s odměrkou pro doporučené ředění
Snížený obsah cukru
Slazeno: cukr, sladidla
Energetická hodnota na 100 ml hotového nápoje: 66.3 kJ / 15.9 kcal
Neobsahuje alergeny

Příprava nápoje

Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z lahve a zalepení útrob výrobníku.

Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně lahve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 nápojovou lahev SodaStream).

Lahev zavřete a jemně promíchejte

Zákaznický servis
Přihlásit se k odběru novinek
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na iceny.cz

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE